Zostań Członkiem

Zostań Członkiem!

Już dziś zostań naszym czlonkiem. W naszym gronie jest już ponad 500 osób: nauczycieli szkół podstawowych, średnich i wyższych. Wypełnij deklarację i dołącz do naszego grona.


Deklaracja członkowska

Biologia Campbella

Druga polska edycja
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / BIOLOGIA CAMPBELLA

Biologia Campbella

Biologia Campbella


Wydawnictwo Rebis zachęca do zainteresowania się drugim, uaktualnionym polskim wydaniem “Biologii” Neila A. Campbella i Jane B. Reece oraz współautorów, jednego z najlepszych podręczników dla studentów nauk przyrodniczych.

Jak pisze Wydawca: “podręcznik opatrzony jest doskonałymi materiałami ilustracyjnymi. Wydanie – zmienione i poszerzone – zawiera najnowsze odkrycia i wyniki badań w tej błyskawicznie rozwijającej się gałęzi nauki, szczególnie w takich dziedzinach jak ewolucja, biologia komórki czy genetyka. Najlepiej sprzedający się podręcznik biologii na świecie. Ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy. Przetłumaczony na 17 języków!

To najbardziej aktualny, atrakcyjny w formie podręcznik dla studentów biologii, medycyny, nauk przyrodniczych i nauk pokrewnych! Doskonały dla uczniów klas biologiczno-chemicznych i maturzystów. Najlepszy i najbardziej aktualny podręcznik dla studentów nauk przyrodniczych.

Doskonałe źródło wiedzy dla maturzystów przygotowujących się na studia. Edycja bazująca na najnowszym wydaniu amerykańskim. Perfekcyjna pod względem dydaktycznym Ewolucjonizm motywem przewodnim. Przystępnie wyjaśnia procesy i zjawiska biologiczne. Wykresy, schematy, sprawdziany podsumowujące wiedzę. Opatrzona znakomitymi ilustracjami Ponad 1400 stron 10 000 terminów. Biologia Campbella to od lat niedościgniony lider w dziedzinie wprowadzających podręczników biologii. Doskonale skomponowany materiał, oparty na wynikach najnowszych badań, przystępnie i z pasją napisany przez zespół światowej sławy specjalistów to niepodważalny atut tego długo wyczekiwanego na polskim rynku podręcznika.”

Książkę (w wersji papierowej) można nabyć na stronie wydawnictwa.Pliki do ściągnięcia


« »