Zostań Członkiem

Zostań Członkiem!

Już dziś zostań naszym czlonkiem. W naszym gronie jest już ponad 500 osób: nauczycieli szkół podstawowych, średnich i wyższych. Wypełnij deklarację i dołącz do naszego grona.


Deklaracja członkowska

Pożegnanie Ewy Gojdź-Czupry

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / POŻEGNANIE EWY GOJDŹ-CZUPRY

Pożegnanie Ewy Gojdź-Czupry

Pożegnanie Ewy Gojdź-Czupry


Z przykrością informuję o śmierci Ewy Gojdź-Czupry. Ewa przez wiele lat aktywnie pracowała w Polskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas corocznych zjazdów. Podziwialiśmy jej ogromne osiągnięcia i zaangażowanie w pracy z uczniami, w szczególności jej pracę w Programie GLOBE. W 2004 roku została laureatką Medalu im. Jana Harabaszewskiego przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Chemiczne za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie dydaktyki chemii lub za wybitne osiągnięcia w nauczaniu chemii (https://dydaktyka.ptchem.pl/medal-harabaszewskiego). Będzie nam Jej brakowało!

 

Tak pisze o Ewie Pani Magdalena Machinko-Nagrabecka, koordynatorka Programu GLOBE w Polsce: “Z wielkim smutkiem chcę podzielić się wiadomością. Polska rodzina globoców straciła wspaniałego członka, nauczycielkę Ewę Czupry. Ewa zaangażowana była od początku w budowanie rodziny Programu GLOBE w Polsce. Uczniowie z Wrocławia pod jej opieką przez lata znajdowali się w czołówce szkół Programu nie tylko w Polsce.

Składam wielki ukłon za jej pracę i entuzjazm oraz podziękowanie za lata współpracy. Będąc Koordynatorem Programu GLOBE w Polsce w latach 1994-2015 miałam wielką przyjemność współpracować z Ewą. Jej wkład w rozwój Programu był bardzo znaczący. Ewuniu wielkie podziękowania!”
« »