Zostań Członkiem

Zostań Członkiem!

Już dziś zostań naszym czlonkiem. W naszym gronie jest już ponad 500 osób: nauczycieli szkół podstawowych, średnich i wyższych. Wypełnij deklarację i dołącz do naszego grona.


Deklaracja członkowska

Trzecia edycja “Biologii Campbella”

Nowe wydanie
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / TRZECIA EDYCJA “BIOLOGII CAMPBELLA”

Trzecia edycja “Biologii Campbella”

Trzecia edycja “Biologii Campbella”


Miło nam poinformować, że ukazała się trzecia edycja znanego i cenionego podręcznika “Biologii Campbella”. Oto jak pisze o nim Wydawca:
Najlepiej sprzedający się podręcznik biologii na świecie

Trzecia polska edycja fenomenalnego podręcznika biologii opracowanego przez zespół słynnych biologów amerykańskich na podstawie 12. wydania oryginalnego. Perfekcyjna kompozycja materiału, mnóstwo doskonałych ilustracji, rzetelne opracowanie i przystępny język, to niezaprzeczalne atuty tej niezwykłej książki. To wydanie – zmienione, unowocześnione i znacznie poszerzone – zawiera najnowsze odkrycia i wyniki badań w tej błyskawicznie rozwijającej się gałęzi nauki, szczególnie w takich dziedzinach jak ewolucja, ekologia czy genetyka.

Podręcznik stanowi nieodzowną pomoc dla uczniów i studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych ale jest także pasjonującą  lekturą dla wszystkich tych, którzy po prostu są ciekawi świata i rządzących nim mechanizmów. “

Broszurę informacyjną na temat podręcznika można pobrać tutaj:
« »